Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – zgłoś swoją propozycję.

Z przyjemnością informujemy, że lubańska Biblioteka uzyskała dotację w wysokości 12 300 zł w ramach wieloletniego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w roku 2019 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników. Dlatego też po raz kolejny zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich propozycji zakupu nowości książkowych i audiobooków, które wzbogacą zbiory biblioteki, a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej lubańskiej Biblioteki. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!
Zachęcamy Państwa do składania swoich propozycji – mailowo na adres: sekretariat@bibliotekaluban.pl, Facebook, bądź telefonicznie 75 722 24 69.