Noc w Bibliotece – 19.06.2019 r.

Czwarte nocowanie w bibliotece za nami :). Tradycyjnie Ratusz w czerwcową noc tętnił życiem :). W Czytelni całonocne rozgrywki przeprowadzali miłośnicy gier fantasy i RPG. Resztę pomieszczeń zajęły… dzieci :). W tym roku skupiliśmy się na… Lubaniu. Tak, to nasze miasto było bohaterem nocy. Staraliśmy się odkryć tajemnicę pożaru Lubania
w 1760 roku. Wzięliśmy udział w grze mobilnej „Kto podpalił Lubań?” w aplikacji ActionTrack. Stanęliśmy przed niełatwym zadaniem. Z powodzeniem udało nam się jednak odkryć sprawcę pożaru. Po pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Niekoniecznie mamy na myśli sen :), lecz maraton filmowy.

Dziękujemy za baaaardzo aktywnie spędzony czas J. Każde nocowanie jest dla nas zawsze niesamowitą przygodą. Drodzy Rodzice, Wam również należą się podziękowania za okazane zaufanie :). Dziękujemy również Łużyckiemu Centrum Rozwoju w Lubaniu za upominki dla dzieci oraz Pizzerii Marezo za gratisy :).

Do zobaczenia!