Ostanie szkolenie w ramach realizacji projektu „Atrakcyjny bibliotekarz w nowoczesnej bibliotece”.

Spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk.
Listopad 28, 2018
Ałbena Grabowska gościem Lubańskiej Biblioteki
Listopad 30, 2018

Za nami ostanie szkolenie w ramach realizacji projektu „Atrakcyjny bibliotekarz w nowoczesnej bibliotece”. Tym razem miejsce szkolenia też atrakcyjne- w ramach wymiany doświadczeń udaliśmy do nowootwartej Miejskiej Biblioteki Publicznej- Centrum Wiedzy w Bolesławcu. Bibliotekarze z lubańskiej placówki i bibliotek powiatu lubańskiego przed zajęciami obejrzeli i zachwycili się nowoczesnymi, przestronnymi i świetnie urządzonymi pomieszczeniami, szczególnie zwracając uwagę na dostosowanie placówki dla osób niepełnosprawnych. Następnie Marta Kryś z GoodBooks przeszkoliła nas na temat mediów społecznościowych jako nowego sposobu promocji biblioteki. Opowiedziała o kanałach komunikacji, nowych narzędziach technologicznych i specjalnych grupach odbiorców. Szkolenie dofinansowane zostało ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

sdr

burst