Wystawa zdjęć Mateusza Zbaraszewskiego – 21.02.2020 r.

W piątek 21 lutego w „Galerii nad Schodami” odbył się wernisaż fotografii Mateusza Zbaraszewskiego. Swoją pasję odkrył 9 lat temu. Brał udział w licznych konkursach fotograficznych. Jego talent został zauważony podczas „Festiwalu Podróżników National Geographic”. W konkursie fotograficznym „Podziel się wrażeniami z Dolnego Śląska” jego zdjęcie „Zachodzący księżyc nad Zamkiem Czocha” otrzymało pierwsze miejsce. Wygrałrównież18. edycjękonkursu fotograficznego„Poznaj Świat ze SKAT”. Zdobyłwyróżnienie w konkursie „Szerokiego Kadru” w kategorii „Fotografa miesiąca” oraz pierwsze miejsce w plebiscycie „Osobowość Roku 2019” w kategorii „Kultura w powiecie lubańskim”. Najlepiej czuje się w fotografii krajobrazowej. Na swoich zdjęciach uwiecznia ciekawe momenty, np. burzę z piorunami. Zapraszamy do obejrzenia przepięknych, kolorowych zdjęć z naszego regionu. Wystawa trwa do końca marca.