„Lato w wielu odsłonach” – wystawa

Zapraszamy na wernisaż i na wystawę obrazów Pani Joanny Małoszczyk – „Lato w wielu odsłonach”.

Wernisaż odbędzie się 7 lipca o godzinie 17:00 w Galerii nad Schodami w Bibliotece w Ratuszu. Wystawa będzie dostępna do 31 sierpnia.

Joanna Małoszczyk w dorobku ponad 80 wystaw. Na papierze i płótnie rozbiera i ubiera kobiety, maluje kwiaty, owoce i zwykłe przedmioty, rysuje architekturę. Zilustrowała ponad 20 książek. Napisała kilkadziesiąt wierszy które ukazały się we wspólnych tomikach grupy „METAFORA” pod tytułem „DOKĄD” i „NA GRANICY SŁOWA”. W antologiach wydanych przez Portal Sukcesu i Stowarzyszenia Jeleniogórski Klub Literacki w 2009 roku otrzymała odznakę honorową „ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ”. W 2013 ukazał się jej w pełni autorski tomik wierszy pod tytułem „Jeszcze zdążę”, a uzupełnieniem tomiku jest płyta CD, której ideą jest zbliżenie muzyki i tekstu poetyckiego. W 2016 wydała kolejny tomik wierszy ,,Romans z chuliganem”. Dzięki portalom aukcyjnym obrazy autorki zasiliły prywatne zbiory w Polsce, Niemczech, Włoszech, Chorwacji, Kanadzie, Belgii, USA, Republice Czeskiej, Słowacji, Szwecji, Francji, Norwegii, Australii i RPA.