Wernisaż wystawy prac uczennic ZSZiO im. KZL.

Za nami pierwsze w tym roku wydarzenie kulturalne organizowane przez naszą bibliotekę. 18 lutego (piątek) odbyło się otwarcie wystawy prac młodych, początkujących artystek🎨 Aleksandra Zarębska, Paulina Mitura, Zuzanna Benke i Julia Klich są uczennicami Technikum w zawodzie technik reklamy ZSZiO im. KZL w Lubaniu Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im KZL w Lubaniu.

Podczas wernisażu można było obejrzeć piękne i oryginalne rysunki, grafiki i obrazy oraz bliżej poznać ich autorki👩‍🎨 Dowiedzieć się, co w czasach Internetu i mnogości różnych bodźców inspiruje młodzież do działania i rozwijania pasji🖌

Bardzo dziękujemy gościom za przybycie, artystkom za odwagę i chęć pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców.Wystawę można oglądać w „Galerii nad Schodami” lubańskiego Ratusza do 20 marca. Serdecznie zapraszamy!