Wystawa – “Drzewa” – 24.01.2019 r.

W trakcie czwartkowej „Kolorowej Biblioteki” zobaczyliśmy wystawę Wydawnictwa „Dwie Siostry” – „Drzewa”. Poznaliśmy również książkę Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego, na której oparta jest cała wystawa. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem! Oj, duuużo się dziś dowiedzieliśmy 🙂 – na przykład tego, że najwyższe drzewo świata to Hyperion. Jest wyższy od Big Bena. Jego wysokość to 115,6 m, a spotkać można go w Kalifornii! To tylko jedna z ciekawostek :). Zajęcia zakończyliśmy wspólną pracą plastyczną. Wykonaliśmy las.

Przypominamy, że podczas ferii zimowych „Kolorowa Biblioteka” nie odbędzie się. Zapraszamy 14 lutego. Tego dnia na wszystkich uczestników będzie czekała walentynkowa niespodzianka! Odliczamy dni do „Randki w ciemno z książką”!

Do zobaczenia!