Pracownia druku 3D na finiszu

Nasza czytelnia nabiera mocy🦸‍♂️ W jednym pomieszczeniu pojawia się nowy kolor👨‍🔧a w drugim już konfiguruje się sprzęt🖥 Drukarka 3D szykuje się do pierwszych wydruków. Już we wtorek otwieramy w Ratuszu naszą pracownię druku 3D. Niedługo będziemy szkolić, i siebie i Was, aby każdy poznał możliwości druku 3D. Mamy nadzieje, że powstanie przy tym wiele ciekawych projektów.

Oczywiście to wszystko dzięki naszemu partnerstwu z Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. i grantowi w ramach programu “WzMOCnij swoje otoczenie”⚡️

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

#wzmocnijswojeotoczenie #pse #bibliotekimająmoc