Wernisaż wystawy “Ćwiczenia z patrzenia”

Zapraszamy na wernisaż wystawy “Ćwiczenia z patrzenia” w sobotę, 3 czerwca o godzinie 15:30! 🎉

Tak już się przyzwyczailiśmy do wystaw, że gdy nasza Galeria nad Schodami nie prezentuje żadnych prac, to czujemy się nieswojo. 😔

Cieszymy się, że już niedługo znów zapełni się sztuką. Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy “ćwiczenia z patrzenia” na której są prezentowane prace pasjonatów fotografii z Lubania:

-Agnieszki Adamek-Chachwunowicz

-Pauli Tomulik

-Dariusza Diakoniuka

-Jolanty Ciaciek

-Krzysztofa Grabiasa

-Edyty Pobłockiej

-Emanueli Kalińskiej

-Sandry Dziadosz

-Ireny Ślebody

-Agnieszki Rosy

Większość osób, swoje pierwsze świadome kroki w fotografii stawiała podczas wspólnych spotkań, rozmów i plenerów. Na wystawie możecie zobaczyć, jak w ich oczach, zwykły świat staje się niezwykły.

To doskonała okazja, by, prócz podziwiania samych dzieł, poznać i porozmawiać z ich twórcami. 🗣️

Zapraszamy do Biblioteki w Ratuszu od godziny 15:30 do 17:00, by podelektować się dobrą fotografią w wyselekcjonowanej postaci.