KAMIL KRZEMIŃSKI – OSOBOWOŚĆ LUBANIA na spotkaniu autorskim

Chciał, tak jak sławni pisarze, tworzyć swój świat, kreować bohaterów, kierować ich życiem i wzbudzać emocje. Pod wpływem czytanych książek zaczął przygodę z pisaniem. Dzisiaj Kamil Krzemiński jest już autorem pięciu publikacji. Zadebiutował powieścią „Pod Wierzbą Płaczącą”, rok później wydał „Spowiedź”, a następnie zbiór opowiadań „Tatuaże”. W tym roku, mimo licznych pasji i zajęć, młody twórca z Lubania wydał dwie książki. Z okazji premiery powieści „Wyspy snów” oraz przedpremiery „Ona i On” w lubańskiej Bibliotece odbyło się spotkanie z autorem. Pan Kamil wprowadził słuchaczy w tematykę utworów, opowiedział o swoich zainteresowaniach, a także o planach dotyczących jego twórczości. Spostrzeżenia i ciekawe pytania, które wywiązały się w czasie rozmowy, potwierdziły, że spotkania autorskie są potrzebne zarówno pisarzom jak i czytelnikom. Książki Kamila Krzemińskiego są dostępne w naszej Bibliotece. Serdecznie zapraszamy!