Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem! Już 14 listopada, o godz. 17:00 w Galerii nad Schodami, Biblioteka w Lubaniu, Rynek – Ratusz.
Marcin Meller – polski historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest synem Stefana Mellera, byłego ambasadora RP w Paryżu i Rosji oraz byłego ministra spraw zagranicznych. Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Był działaczem NZS-u i organizatorem popularnych balów przebierańców u Architektów na Koszykowej. Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000-2002 reality show „Agent”. W latach 2005-2008 razem z Kingą Rusin prowadził magazyn „Dzień Dobry TVN”, a 2008-2009 teleturniej „Kapitalny pomysł”, od 2009 roku „Drugie śniadanie mistrzów”, a w radiu Roxy FM w każdy wtorek autorski program „Mellina”. Od 2011 roku pisał felietony do „Wprost”. Od 2003 roku był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy”.