Spotkanie z Elżbietą Śnieżkowską-Bielak

W czwartkowe popołudnie (13.04.) zaprosiliśmy naszych czytelników na spotkanie autorskie z poetką i pisarką, panią Elżbietą Śnieżkowską-Bielak. Autorka jest członkinią Oddziału Dolnośląskiego Związku Literatów Polskich we Wrocławiu. W swoim dorobku twórczym posiada zbiory poezji i opowiadań, powieści, wiersze i bajki dla najmłodszych, jak również książki wspomagające nauczanie języka polskiego oraz naukę poprawnej artykulacji głosek. Uczestniczy w spotkaniach autorskich w bibliotekach, przedszkolach i szkołach oraz prowadzi warsztaty dla dzieci. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, m.in. odznaczenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Podczas spotkania w „Galerii nad Schodami” pani Elżbieta Śnieżkowska-Bielak zaprezentowała kilka wierszy oraz fragmenty opowiadań. Opowiedziała w jaki sposób narodziła się jej współpraca z polską szkołą wirtualną na Litwie, a także dlaczego zdecydowała się na napisanie autobiografii. Chętnie podzieliła się pasją oraz refleksją na temat współczesnego świata.

Na zakończenie była możliwość zakupienia wybranej książki wraz z dedykacją.