Wernisaż malarski w „GALERII NAD SCHODAMI”

WERNISAŻ MALARSKI W „GALERII NAD SCHODAMI”

Czwartkowe popołudnie w lubańskim Ratuszu upłynęło pod znakiem sztuki. „Galeria nad Schodami” Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej gościła bowiem członków grupy artystycznej πart. Jest to grupa niezwykła, gdyż zrzesza osoby zajmujące się różnymi dziedzinami sztuki i choć obecnie liczy 34 członków, chętnie podkreśla swój otwarty charakter i gotowość przyjmowania kolejnych ludzi z pasją. Uroczystemu otwarciu wystawy towarzyszyła przyjazna atmosfera, twórcy z wielką przyjemnością dzielili się doświadczeniami. Całe wydarzenie uświetnili przedstawiciele Dolnośląskiej Grupy Literackiej Nurt, którzy spośród swoich utworów wybrali, te najbardziej oddające klimat prezentowanych obrazów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy oraz do zakupu prac w terminie do 28.06.2019 r.