Ferie dla dzieci w Bibliotece

Początek ferii zaskoczył nas wspaniałym śniegiem, z którego cieszyły się chyba nie tylko dzieciaki.

W pierwszym tygodniu ferii, dzieciaki pracowały nad piątkowym przedstawieniem z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przez cztery dni pracowały nad scenariuszem, całą scenografią oraz ćwiczyły swoje role. Piątkowy efekt przerósł nasze oczekiwania!

Na spektakl „Tajemnica skradzionych książek” przyszło spore grono babć, dziadków i rodziców. Mogli poznać historię Skrzata Michała, któremu Sowa ukradła książki z Biblioteki. Możemy zdradzić, że dzięki Biedronkowi Donkowi cała akcja się udała. A zarówno dzieci, jak i dorośli mogli dowiedzieć się, że w Bibliotece można nie tylko wypożyczyć książki, ale także audiobooki, e-booki oraz miło spędzić czas.

To nie przypadek, że na spektakl zostali zaproszeni dziadkowie. Wiemy, że to Oni mają dużo czasu i cierpliwości, aby poczytać ulubione książki, opowiedzieć dawno zapomniane baśnie i przyjść do biblioteki, z której sami chętnie korzystają.

Więcej zdjęć, znajdziecie w naszej Galerii.