·

Zrzutka na Legimi

Robimy to, robimy zrzutkę! Jak pewnie wiecie budżet na Legimi w tym roku wyczerpał się w okamgnieniu. Niestety Biblioteka nie ma funduszy, które może przeznaczyć na zakup limitu stron. Po analizie Waszych ankiet postanowiliśmy, że zorganizujemy zrzutkę, abyście mogli się znów cieszyć z e-booków i audiobooków.

Zrzutka będzie przepustką do otrzymania kodów. Każdy wpłacający więcej niż 10zł otrzyma kod do Legimi na miesiąc. Kody będą ważne do wyczerpania limitu w danym miesiącu, pamiętajcie więc, że każde przeczytane 100str. to około 2zł, jeżeli czytacie dużo, miło będzie jak wpłacicie więcej. Oferta dla czytelników i tak jest korzystniejsza niż wykupowanie Legimi samodzielnie. Jeżeli uda nam się uzyskać dodatkowe środki będą one zwiększać pulę stron.

Wpłaty będą przeznaczone na zakup limitu w następnym miesiącu. Wpłacając w sierpniu otrzymasz kod we wrześniu. Kody będą wydawane wszystkim jednocześnie, aby każdy miał okazję skorzystać z zakupionego limitu.

Nie zapominamy o osobach, które nie mogą się dorzucić (uczniach, dzieciach, osobach w gorszej sytuacji materialnej), bo zależy nam, aby dostęp do literatury był zapewniony każdemu! Dlatego rozpoczynamy poszukiwania Mecenasów Biblioteki. Każda firma, wspierająca finansowo kulturę czytania, może liczyć na to, że nasi czytelnicy dowiedzą, że to właśnie dzięki tym firmom mogą czytać książki elektroniczne. Znacie firmy, którym kultura nie jest obojętna? Powiedzcie im o naszej akcji lub dajcie znać nam, abyśmy wiedzieli do kogo jeszcze możemy się zwrócić.

Zrzutka jest dostępna poniżej, lub pod linkiem: https://zrzutka.pl/gcav46

Jeżeli macie pytania, śmiało zadawajcie! Jeżeli macie problem z wpłatą, nie wiecie jak, nie macie możliwości wpłaty elektronicznej zgłoście się do pana Jacka w Bibliotece w Ratuszu służy pomocą i informacjami. Możecie kontaktować się mailowo: j.slawinski@bibliotekaluban.pl lub telefonicznie: 75-722-24-69.

PS. Sytuacja jest dla nas nowa, więc miejcie wyrozumiałość, dopiero uczymy się takich form finansowania.

Podobne wpisy