„ĆWICZENIA Z PATRZENIA”- WYSTAWA FOTOGRAFICZNA

„Ćwiczenia z patrzenia” – tak brzmi hasło przewodnie wystawy fotograficznej, której otwarcie miało miejsce 3 czerwca 2023 r. w „Galerii nad Schodami” lubańskiej biblioteki. Na wystawie prezentowane są efekty kilkumiesięcznych działań osób, które czas wolny przeznaczyły dla fotografii.

Pod okiem pani Barbary Krupy-Kapuśniak – fotografki, która w swojej pracowni artystycznej “Przestrzeń”, od września ubiegłego roku uczyła pasjonatów fotografii profesjonalnej obsługi sprzętu, wrażliwości na piękno i sztukę powstawały te wyjątkowe zdjęcia.

„Galeria nad Schodami” wypełniona została obrazami o różnorodnych tematach i stylach. Każdy z wystawiających odnalazł swój własny styl. Były tajemnicze portrety, pejzaże, kolorowe fotografie dzieci, cudowne anioły i wiele innych. Każde zdjęcie miało coś unikalnego i wyjątkowego, co przyciągało wzrok i budziło emocje.

Jeszcze raz warto zaznaczyć, że wszystkie te prace zostały wykonane przez amatorów, bowiem wrażenie robi ich profesjonalizm i umiejętności. Widać, że włożyli w swoje prace mnóstwo pracy, pasji i zaangażowania.

Wystawa będzie dostępna do obejrzenia do końca czerwca 2023 roku w godzinach pracy biblioteki.

Podobne wpisy