·

Cztery pory roku nad Kwisą (Wiosna) – 26.10.2017 r.

Wczoraj odbyły się pierwsze warsztaty plastyczne z cyklu „Cztery pory roku nad Kwisą”. Były to zajęcia wyjątkowe, ponieważ uczestniczyły w nich dzieci wraz z rodzicami :). Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych. Następnie… choć na dworze szaro, deszczowo i zimno, w Oddziale dla Dzieci zagościła wiosna :). Mieliśmy okazję porozmawiać o jej urokach. Przez chwilę poczuliśmy nawet wiosenne, delikatne słońce i wiatr… Momentami mieliśmy wrażenie, że za oknem naprawdę jest wiosennie :). Wyobraziliśmy więc sobie, że znajdujemy się
na przepięknej polanie, gdzie można się świetnie bawić. Oczywiście aż żal nam było nie skorzystać z takiej okazji. Kiedy już troszkę się zmęczyliśmy, postanowiliśmy odpocząć, słuchając wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej pod tytułem „Wiosna”. Potem… ponownie ruszyliśmy do pracy. Wykonaliśmy wiosenne łąki. Każda praca przedstawia wyjątkową, bo własną wiosenną łąkę :).
Kolejne warsztaty odbędą się już 31 października. Tym razem poczujemy… lato. To chyba dobrze, ponieważ pogoda za oknem nas nie rozpieszcza :). Do zobaczenia!

 

Podobne wpisy