Dzień Kobiet i Mężczyzn – 10.03.2020 r.

Dzień dobry. Bywa tak, że zwyczajna data staje się pretekstem do poważnych rozmów, zabawnych wspomnień. Tak też było podczas wczorajszych zajęć w bibliotece 😀. Obchodzony
w niedzielę Dzień Kobiet, a w dniu wczorajszym Dzień Mężczyzn stał się pretekstem do porozmawiania na temat obu płci. No właśnie… różni nas sporo. Na szczęście łączy jeszcze więcej. Bywa, że inaczej nazywamy pewne rzeczy…, ale przecież podobnie albo nawet tak samo je odczuwamy. 

Potrafimy pięknie się uzupełniać… Może więc bez względu na płeć wystarczy tylko: słuchać siebie wzajemnie, dostrzegać, wspierać i  troszczyć. Ojjjj… prawie znaleźliśmy receptę na szczęście 😀. Nam jego wczoraj nie brakowało. Z okazji podwójnego święta czekały na nas same przyjemności. Było coś dla ciała, ducha. A o coś dla podniebienia musieliśmy się postarać 😉. Pracowaliśmy z radością nad naszą słodką przekąską, a w tle nie przygrywało nam radio ani płyta, tylko…. damsko – męski zespół w składzie widocznym na zdjęciach 😀. Moi kochani, śpiewaliście cudownie. Dziękuję za wyjątkowy koncert 😀. Monika Bałabuch.

Podobne wpisy