2024.03.07 – Biblioteka lecznicą duszy

A dzisiaj ….sto lat, sto lat dla wszystkich Pań! Życzymy samych radości oraz spełnienia marzeń. Dobrze wiemy, że Dzień Kobiet prawie zawsze jest pretekstem do wspaniałych spotkań. Dlatego…Życzymy również wielu pięknych chwil spędzonych w dobrym towarzystwie.

Nasze dzieci podczas wczorajszych zajęć miały ich bardzo dużo. Taki przedsmak dzisiejszego święta. Młode damy za sprawą swoich kolegów spędziły cudowny czas w bibliotecznym SPA. Było coś dla ciała i dla duszy oczywiście. Mnóstwo radości, zabawy i te masaże, maseczki… Zapach kremu do rąk i ogórków unosił się w powietrzu.

Czas nie był dla nas łaskawy. W ostatniej chwili udało nam się wykonać kilka ozdób upiększających nasze ciała. Prawda jest taka, że…nasze palce chyba nigdy nie pracowały tak szybko. Do zobaczenia we wtorek.