Wieczór poetycki z Alfredą Karcz

Jesień to czas na powolne zwalnianie, refleksję i zadumę. Już 17 października o godzinie 17:00 spotkamy się z panią Alfredą Karcz – artystką z Pieńska, poetką oraz autorką czterech tomików wierszy, której twórczość zachwyca i inspiruje.

Pani Alfreda, wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi, podzieli się z nami swoją pasją, opowie o procesie twórczym oraz zaprezentuje wybrane utwory. W trakcie spotkania będzie można zakupić tomiki poezji.

To wyjątkowa okazja, aby lepiej poznać lokalną kulturę, porozmawiać z twórcami oraz zaczerpnąć inspiracji z ich doświadczeń i wrażliwości.

Spotkanie uświetni otwarcie wystawy prac syna – Aleksandra Karcza, który tworzy grafiki z fantastycznymi postaciami, inspirowanymi literaturą oraz popkulturą.

Oprawę muzyczną zapewni córka Pani Alfredy – Urszula Duchaczek.

Serdecznie zapraszamy na tę jesienne spotkanie, pełne poezji, muzyki oraz sztuki.