2024.05.07 – Biblioteka lecznicą duszy

Tym razem nasze dzieci postanowiły zrobić małą niespodziankę pracownikom biblioteki. Były miłe słowa, kwiaty, potajemnie wykonane laurki, które dopiero pojawił się na wszystkich bibliotecznych biurkach.

A wszystko za sprawą obchodzonego właśnie dzisiaj Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

Trzeba przyznać, że to był bardzo miły wtorek.

W głowach i sercach pozostanie nam również wyjątkowa chwila, dzięki której o książkach, pracy i marzeniach Pań bibliotekarek mogliśmy dowiedzieć się bardzo dużo. Udało nam się przeprowadzić wspaniały wywiad z Panią Anitką i Anetką. Przeprowadzali go najlepsi dziennikarze. Z taktem, żartem i przekąsem zadawali pytania. Trzeba przyznać, że nie było to łatwe zadanie. Pokonać nieśmiałość… nie jest tak prosto. Nasze Panie bibliotekarki śpiewająco odpowiedziały na wszystkie pytania. Wywiad był wielką przyjemnością.

Wszystkim Pracownikom Bibliotek życzymy szczęścia i radości oraz satysfakcji z codziennej pracy.

Sto lat🌷🌷🌷