O męskości słów kilka – 19.06.2018 r.

Wielkimi krokami zbliżamy się do wakacji. Na samą myśl o nich uśmiech pojawia się na twarzy. Nasze wtorkowe zajęcia nie były jednak im poświęcone. Tym razem nasze dzieci rozmawiały
o męskości. Ostatnie wydarzenia związane z piłką nożną uświadomiły nam, że mężczyzn na Świecie jest znacznie więcej niż kobiet. Czy charakteryzuje ich siła, pewność siebie, czy wrażliwość?
A może jedno, drugie i trzecie. We wtorek próbowaliśmy znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania. Rozwijaliśmy ciekawość podczas doświadczeń z niewidzialnym atramentem, czytaliśmy wiersze o tacie…, bawiliśmy się przednio. I choć niektóre zabawy były trochę bardziej… męskie – to dziewczynki świetnie w nich się odnajdywały. Chyba tak bardzo się nie różnimy. Dziękujemy naszemu Cypriankowi, który wprowadził nas w świat piłkarskiej kadry i znakomicie reprezentował płeć męską – prezentując nam spryt podczas wykonywanych zadań z piłką. Wszystkie dziewczynki były pod wrażeniem! Do zobaczenia za tydzień. Pamiętajcie Kochani, że w sobotę obchodzimy Dzień Taty. Wszystkiego dobrego Tatusiowie.

Podobne wpisy