I Festiwal Kobiecości

W dniach 19 – 20.10.2018 r. w lubańskim Ratuszu odbył się Festiwal Kobiecości pod hasłem “Warto być kobietą”. Projekt „Biblioteka dla każdego“ realizowany przez
Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną został sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Celem wydarzenia było zaktywizowanie Pań do zadbania nie tylko o urodę, ale również o zdrowie i dobrą kondycję psychiczną.
W piątek mieszkanki naszego miasta i okolic miały okazję zmierzyć swój wiek metaboliczny, poznać ofertę marki kosmetycznej Oriflame oraz skorzystać z rad braffiterki. Była również możliwość zaobserwowania na czym polega stylizacja paznokci metodą tytanową. Nie zabrakło także porad zdrowotnych w postaci spotkania z dietetykiem Natur House. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty carvingu,
czyli rzeźbienia w warzywach i owocach.
Sobota upłynęła m.in. na nauce kreowania perfekcyjnego wizerunku. Były z nami stylistka oraz makijażystki firmy Mary Kay. Odwiedzające nas kobiety mogły wziąć udział w warsztatach dekorowania pierników, wysłuchać wykładu coacha, poznać właściwości naczyń Tupperware. Wisienką na torcie był pokaz i możliwość nauczenia się podstawowych ruchów tańca orientalnego.

Oba dni Festiwalu obfitowały w moc atrakcji, wśród których każdy mógł odnaleźć coś dla siebie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ekspertom, konsultantom, makijażystom i ludziom z pasją za chęć uświetnienia imprezy i podzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Podobne wpisy