“Jak uciszyć krytyka” – warsztaty z psychologiem

25 kwietnia o godzinie 17:30, zapraszamy do naszej “Galerii nad Schodami” na warsztaty z psycholog Karoliną Klecką. Wstęp wolny.

Podczas warsztatów poznasz skuteczne techniki i strategie radzenia sobie z negatywnymi myślami i samooceną. Odkryjesz sposoby na budowanie pozytywnego dialogu z samym sobą i rozwijanie akceptacji oraz współczucia wobec siebie.

Karolina Klecka (www.karolapsycholife.pl) to doświadczona psycholożka, terapeutka i life-coach, specjalizująca się w toksycznych relacjach i narcystycznych zaburzeniach osobowości. Jako ekspertka Polskiego Radia Kierowców oraz aktywna w mediach społecznościowych, pomaga kobietom i mężczyznom przejść przez kryzys po toksycznych związkach. Poprzez sesje online wspiera w budowaniu pewności siebie, radzeniu sobie z lękami, stresem i depresją. Jej terapia oparta jest na połączeniu Terapii Poznawczej z Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, dając efektywne wsparcie w procesie zmiany zachowań i postaw. Karolina inspiruje do otwarcia nowych możliwości życiowych i dąży do pomocy tym, którzy znaleźli się w podobnych sytuacjach, wspierając ich w wyjściu z toksycznych relacji oraz odbudowie życia.

Podobne wpisy