Nowy Rok, nowe kody Legimi!

📚 Już niedługo rozpoczniemy kolejny rok z Legimi. Oto garść informacji dotyczących dostępu do e-booków i audiobooków za pośrednictwem Legimi. Przeczytaj do końca!

🔑 Darmowe kody Legimi w Bibliotece:

W 2024 roku będziemy wydawać 60 bezpłatnych kodów na dany kwartał roku. Kody te będą dostępne tylko w sekretariacie Biblioteki w Ratuszu, do wyczerpania. Jeżeli masz potrzebę otrzymania kodu w innej formie, zapraszamy do kontaktu poprzez mail, telefon lub messenger.

💡 Ponownie uruchamiamy zrzutkę wspierającą Bibliotekę:

Wspierając zrzutkę, otrzymasz kod, który jest ważny do końca czerwca (60 zł) lub końca roku (120 zł). Kwoty te będą maleć w zależności od tego, ile miesięcy pozostaje do końca roku/półrocza. Wszystkie pieniądze ze zrzutki są przeznaczone na zakup stron Legimi, dzięki czemu nie zabraknie ich do końca roku.

📚 Książki na półkach w Legimi są bezpieczne:

Wasze półki w Legimi nie znikną! Książki, które czytacie, będą ponownie dostępne po przypisaniu nowego kodu do waszego konta Legimi.

📅 Ważne Daty:

▪️ Od 23 grudnia dostępna jest nowa zrzutka pod adresem: https://zrzutka.pl/vwhf9z Zapraszamy do wpłat już dzisiaj, będziemy mogli uzupełniać dane i przyszykować się do wydawania nowych kodów!

▪️ 31 grudnia kody Legimi wydane w 2023 zostaną zablokowane. Jest to niezależne od naszej Biblioteki.

▪️ 3 stycznia otrzymamy możliwość generowania nowych kodów. Tego dnia wszyscy wspierający zaczną otrzymywać swoje nowe kody. Miejcie cierpliwość, to dużo pracy.

▪️ 5 stycznia w sekretariacie Biblioteki rozpoczniemy wydawać bezpłatne kody na pierwszy kwartał roku. Zgłoszenia po darmowe kody przed tą datą nie będą ważne.

Przypominamy również, że w Bibliotece w Ratuszu można wypożyczyć (oczywiście bezpłatnie) czytniki e-booków Pocketbook Touch Lux 3, na których czytanie e-booków staje się jeszcze wygodniejsze, mniej męczy wzrok i zużywa mniej energii elektrycznej niż smartfon.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu: na messengerze, mailem: ebooki@bibliotekaluban.pl, tel. 75-722-24-69, lub osobiście w sekretariacie biblioteki. Dodatkowe informacje znajdziesz również na stronie www.bibliotekaluban.pl/legimi.

Dziękujemy za Waszą chęć zaangażowania i wsparcia. Razem uczynimy naszą bibliotekę miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! 📖💻🎧