Powiatowy Mikołajkowy Konkurs Scrabblowy – 05.12.2017 r.

5 grudnia w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu odbył się Powiatowy Mikołajkowy Konkurs Scrabblowy. Organizacja tego wydarzenia stała się już naszą tradycją :). Jak co roku uczniowie klas 4 – 7 szkół podstawowych z całego powiatu lubańskiego spotkali się, by spróbować swoich sił w scrabblowych rozgrywkach. Gdy uczestnicy zakończyli grę, nadszedł czas na podsumowanie punktów i… wszystko stało się jasne. Wyłoniliśmy laureatów, którzy zajęli I, II i III miejsce. Przyznaliśmy również dwa wyróżnienia:

I miejsce – Klaudia Bartoszewicz (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaniu),

II miejsce – Paweł Zawadzki – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubaniu),

III miejsce – Kornelia Orlik – (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubaniu),

wyróżnienie – Martyna Płocka (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubaniu),

wyróżnienie – Anna Ozga (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaniu).

Laureaci otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali słodki upominek.
Do organizacji tegorocznego konkursu kolejny raz przyłączyli się Radni Rady Miasta Lubań (pan Mieczysław Iwanow i Henryk Wójcik), którym dziękujemy za udzielone wsparcie.
Powiatowy Mikołajkowy Konkurs Scrabblowy stanowi świetną okazję, by sprawdzić swoje umiejętności gry, zaznać zdrowej rywalizacji, ale też… po prostu kreatywnie się bawić. To także możliwość nawiązania nowych znajomości – przekonali się o tym uczniowie, którzy biorą udział w konkursie co roku. Do zobaczenia w roku 2018!

Podobne wpisy