Survival i bushcrafting z Kajetanem Wilczyńskim

Już 23 października o godz. 17:30 w Bibliotece poznamy tajniki… survivalu i bushcraftu! A to wszystko za sprawą specjalisty w tych sprawach – Kajetana Wilczyńskiego, autora książki „Survival. Sztuka wyboru. Bushcraft i eksploracja”.

Pan Kajetan ma za sobą naprawdę duże doświadczenie. Od 10 lat szkoli profesjonalnie z survivalu ludzi z różnych środowisk: turystów, przedsiębiorców, strażaków oraz kandydatów do wojsk specjalnych. Regularnie wyprawia się poza utarty szlak, zgłębiając tajniki sztuki przetrwania. A to tego propaguje survival także w internecie, prowadząc popularny na YouTubie profil @Adventurer.

Wiemy, że obserwują nas w większości Panie. Pokażcie swoim mężczyznom w domu plakat. Udowodnijcie, że Biblioteka to miejsce dla każdego, o różnych zainteresowaniach. A następnie… przyjdźcie wspólnie na spotkanie i dowiedzcie się nie tylko jak przetrwać podczas samotnej nocy w lesie, ale także jak poradzić sobie w kryzysowej sytuacji. I jakich wyborów dokonać, by wyjść z niej z obronną ręką.

Do zobaczenia na spotkaniu w Galerii nad Schodami!