Spotkanie motywacyjne z Agnieszką Marudą

W Bibliotece lubimy poruszać tematy ważne. Lubimy też, kiedy jest inspirująco.

A osobą, która potrafi zmotywować, jak nikt inny to Pani Agnieszka Maruda. Zapraszamy na spotkanie już 7 listopada o godzinie 17:00 w Galerii nad Schodami.

Pani Agnieszka to Trenerka Biznesu, mówczyni inspiracyjna i motywacyjna, mentorka liderów.

Uczy jak skutecznie motywować siebie i innych.

Wspiera ludzi w osiąganiu lepszych rezultatów. A liderów w mądrym prowadzeniu ludzi.

Sprawia, że cele biznesowe stają się motywujące.

Przygotowuję do wystąpień publicznych.

Dzięki pracy ze mną zmiany zachodzą sprawnie, a ludzie chętnie się w nie angażują.

Upraszcza podejście do motywacji.

Mówczyni TEDxWarsowWomen. Jakby tego było mało… autorka książki „Potęga ulgi. Od ulegania do uwolnienia”.

Spotkanie ma charakter otwarty, bez zapisów. Także na Waszym miejscu byśmy zakreślali ten dzień w kalendarzu na czerwono i byli nieco szybciej, w trosce o wolne miejsce.

Do zobaczenia!

*Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.