Do Villi Grety po pomadki!

Jeśli myśleliście, że to koniec warsztatów, na które zapraszamy w październiku, to gruuuubo się pomyliliście! 13 października zapraszamy na darmową, niedzielną wycieczkę do Villi Grety w Dobkowie koło Świerzawy. O 9:30 spotykamy się na parkingu przed Galerią Inbag.

W przepięknych okolicznościach przyrody oraz samego miejsca będziemy tworzyć pomadek naturalnych. Warsztaty poprowadzi Lucyna Krzyżowska, która od kilku lat zajmuje się doskonaleniem metod produkcji naturalnych kosmetyków. Poznacie produkty, z których powstają kremy, balsamy, emulsje, mydła do golenia… Zobaczycie jak działa prasa do wyciskania olejów z różnych nasion i spróbujecie beztłuszczowych chipsów.

Efektem warsztatów będzie samodzielne wykonanie naturalnej pomadki, która nie uzależni Waszych ust od natłuszczania lub balsamu czy kremu.

W trakcie warsztatów i godzinę po zakończeniu, p. Lucyna będzie do Waszej dyspozycji, można popróbować i zakupić jej wyroby: kremy, maści, balsamy, pasty, pianki do golenia…

Ostrzegamy jednak, że nie będziecie chcieli wrócić do produktów przemysłowych 🙂

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu: 75 722 24 69.

Liczba miejsc ograniczona!

Wydarzenie zrealizowane w ramach zadania “Opowieści o tradycji, w których smakuje przeszłość”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2024.